no też mi się tak wydaje:(( .. jak ma klub coś osiągnąć jak ma płacić karę za takich kibiców, taka kara to juz jest jakiś nowy transfer.. Sad jest mi naprawdę przykro, raz, że to Polacy i tak źle wypadliśmy na tkle innych narodów i coś takiego sąsiadom zrobić...a dwa,że Legijka to mój najjj naj Polski klub.,... i smuci mnie fakt, że otrzyma karę przez kogoś kto śmie się nazywać fanem Legii!!! a prawdziwy kibic by czegoś takiego nie zrobił !!!

Skąd: Samociążek, Koronowo, Bydgoszcz, Polska, Świat ;)

dokładnie.. ehhh, szkoda gadać ;(

Post  - Wysłany: Śro 12:50, 11 Lip 2007
MichU

Posty: 721

a Siekier siatkówkę oglądasz?? niedługo meczyk Polska-Francja... ten meczyk jak oceniasz Siekierkowym okiem.. wygramy czy nie ??

Post  - Wysłany: Czw 13:50, 12 Lip 2007
siekierka7

Posty: 1117

ojj się trochę spóźniłem sorry:P tak tak oczywiście oglądam Smile noo i wygraliśmy ale łatwo to nie było... Smile

Post  - Wysłany: Pią 11:09, 13 Lip 2007
MichU

Posty: 721

hehe spoko Smile no meczyk był taki sobie... trochę jestem zmartwiona tym, jak grali Michał Winiarski,Kadziewicz I Wlazły... Przez pierwsze 3 sety to była poorażka SadSad kurde nie wiem ,coś chłopcy bez formy...no ale Szymański uratował sytuacje !! no i Brawa dla mojego Ulubionego GRuszki !!!!ajjjj!! nie a tak naprawdę mój idol to Swiderski(choćw tym meczu szło mu nienajlepiej ) on już długo gra i ja obserwuję go i podziwiam jego grę niemal od począku Smile

Post  - Wysłany: Pią 11:12, 13 Lip 2007
MichU

Posty: 721

aaa iu zapomniałabym.... Przecież był mecz Polska-Argentuna... no heh niestety znowu przegraliśmy ..Sad. Jestem zdumiona techniką gry Argentyńczyków!! co oni wyprawiali !!! no nam troszkę tej techniki brakuje,ale zauważyć muszę,iż kondycja naszych graczy sie poprawia. Więcej biegają i są w stanie zagrać 2 połowy na przyzwoitym poziomie, to już jakiś plus.

Post  - Wysłany: Pią 11:22, 13 Lip 2007
MichU

Posty: 721

no a dziś meczyk Polska-USA(siatkówka)widziałam,jak USA zagrało z Francją(3:0)... i mam same wątpliwości,zwłaszcza,że nasi sąw średniej formie... Oby Szymański zagrał od początku...Może to coś pomoże..

Post  - Wysłany: Pią 14:22, 13 Lip 2007
siekierka7

Posty: 1117

nom chłopacy nie dali rady Argentynie.. szkoda Sad
a jeśli chodzi o siatkę to na pewno wygramy !!!

Post  - Wysłany: Sob 10:09, 14 Lip 2007
MichU

Posty: 721

no i wygraliśmy Smile a teraz Brazylia ajjjjj!!! tu już raczej nie damy rady, akle bede 3mac kciuki Smile

Post  - Wysłany: Sob 10:45, 14 Lip 2007
siekierka7

Posty: 1117

tak jest Very Happy ha jak Siekier powie to nie ma bata Razz pięknie 3-0 ale ten 2 set to cholery dostawałem ;P.. no ale teraz Brazylia.... :/

Post  - Wysłany: Pon 16:32, 23 Lip 2007
MichU

Posty: 721

no i Porażka z Brazylią... no ale w ogóle 4 miejsce jest.... a Brazylia znowu króluje:)

Post  - Wysłany: Pon 20:28, 23 Lip 2007